+48 798 543 061 biuro@paintroll.pl

MARKI WŁASNE

Marka własna narzędzi malarskich to najlepszy sposób na sukces, rozpoznawalność produktów wśród klientów zapewnia budowanie zaufania oraz rosnącą sprzedaż. Tworząc własną markę masz kontrolę nad jakością oraz powtarzalnością produktów na każdym etapie dystrybucji.

 

 

MARKA MAXI

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu marek własnych dla naszych klientów. Jeżeli szukasz promocyjnych produktów lub chcesz poszerzyć swoją ofertę o gamę narzędzi malarskich pod własną marką to nasi wykwalifikowani pracownicy zapewnią najlepiej dopasowane rozwiązania dla twoich wymagań. Zapewniamy pełne wsparcie od samego początku tworzenia marki do finalnego wprowadzenia produktu na rynek. Zapewniamy tworzenie własnej marki w zakresie zaopatrzenia linii produktów wałków malarskich w unikatowe dla klienta etykiety, możliwość zastrzeżenia wzorów tkanin oraz kolorów,  kordy i etykiety taśmach samoprzylepnych, różne ilości zbiorcze w opakowaniach oraz systemy pakowania i nawoju. Nasze doświadczenie oraz wypracowana współpraca z dostawcami oraz drukarniami pozwala na szybkie wprowadzenie własnej marki do sieci sprzedaży klientów.  Dystrybucja oparta na obsłudze z własnego magazynu lub bezpośrednio z fabryk pozwala na swobodny oraz stabilny przepływ produktów. Jeżeli jesteś wymagającym klientem z dużą siecią sprzedaży „Marka Maxi” jest sposobem na osiągnięcie najlepszego rozwiązania dla twoich potrzeb.

 

Co zyskujesz w „Marka Maxi”

– indywidualne kolorowe etykiety

– indywidualne wzory oraz kolory tkanin

– indywidualne kolorowe kordy oraz etykiety na taśmy

– indywidualne długości oraz szerokości produktów

– wskazany przez klienta system pakowania ( folia, karton, nietypowe ilości zbiorcze)

– wsparcie w promocjach oraz kampaniach promocyjnych

– stabilne dostawy w pełnym zakresie asortymentu zabezpieczone naszym stokiem magazynowy

– wsparcie w wprowadzaniu nowych produktów oraz nowości rynkowych

MARKA MINI

Tworząc marki własne dla dużych sieci sprzedaży nie mogliśmy pominąć mniejszych dystrybutorów, którzy chcieli wyróżnić się na rynku własną marką. „Marka Mini” skierowana jest do odbiorców z mniejszym buforem potrzeb chcącym zaznaczyć swoją obecność na rynku swoim klientom. Nasza oferta obejmuje wałki malarskie zaopatrzone w kolorowe etykiety z logo oraz danymi wskazanymi przez odbiorcę. Takie rozwiązanie pomoże nawiązać trwalszą współpracę z klientami którzy pracując na najlepszej jakości narzędziach będą mogli rozpoznać swojego dostawcę.

 

Co zyskujesz w „Marka Mini”

– kolorowe etykiety wybrane z 3 dostępnych wzorników

– swoje logo firmy na etykiecie

– indywidualny opis oraz nazwę produktu ( kod kat. EAN opis )

– wsparcie w promocjach oraz kampaniach promocyjnych

– stabilne dostawy w pełnym zakresie asortymentu zabezpieczone naszym stokiem magazynowy

– wsparcie w wprowadzaniu nowych produktów oraz nowości rynkowych

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży .